gayUA.com 
реклама на gayUA.com
 Правила розміщення оголошень.
оновлено
20.03.2023 [уточнення та про вірт.посл.]

Коротко про обмеження:

На дошці заборонено:
- використання ненормативної лексики чи образ;
- публікація оголошень користувачем частіше, ніж 1 раз на 2-3 доби або повтор повідомлення на одній сторінці;
- розміщення реклами чи комерційної інформації;
- пропозиція послуг масажу;
- розміщення оголошень про секс особами молодше 18 років;
- будь-яка згадка нелегальних субстанцій;
- жебракування;
- продаж речей/послуг, включаючи пропозиції віртуальних дій;
- Ч+Ж (М+Ж) - у будь-яких комбінаціях - ВІДРАЗУ БАН (можливо тільки через рекламні оголошення);
- розміщення оголошень про обмін або розповсюдження продукції порнографічного змісту*;

УВАГА! Заборонено розміщення будь-яких посилань на анкети сторонніх ресурсів, які вимагають від користувачів підписки, реєстрації (або введення пароля) для перегляду повної анкети, повнорозмірних фото тощо.Загальні правила:

Адміністрація сайту не несе відповідальності за текст оголошень, що подається, та не має відношення до думок авторів. Розміщення повідомлень рекламного або комерційного змісту можливе лише за домовленістю з відділом реклами.
Текст оголошення не може містити слова ненормативної лексики, виходити за "рамки нормальної пристойності" або бути вульгарними, а також утримувати грубі образи на чиюсь адресу. Подібні оголошення негайно видалятимуться.
Ваші повідомлення мають бути написані українською, російською, англійською мовами. Повідомлення, складені іншими мовами або які використовують трансліт, можуть бути видалені модераторами.

Увага! Розміщення оголошень в розділах про знайомство для сексу можливе тільки особами, які досягли віку 18 років. Крім того, повідомлення про пошук партнера для сексу не можуть бути спрямовані на осіб молодших 18 років. Знайомства пар Чоловік-Жінка в будь-яких варіаціях (ЧЖ, ЧЖЧ, МЖ, МЖМ, ЖЖ тощо) є порушенням правил (не відповідають тематиці існуючих розділів на дошці, тому що зараз передбачені знайомства тільки хлопців з хлопцями). Такі оголошення заборонені та можуть бути розміщені лише як платні (реклама).

Заборонено будь-яку згадку в тексті, прямо або завуальовано, нелегальних субстанцій (допи, наркотичні речовини та ін.), інформація про їх вживання та пошук або розповсюдження.

Жебрацтво, у будь-якій його формі, також є серйозним порушенням і тягне за собою обмеження доступу до дошки.

Надання віртуальних послуг та продаж речей, як особистих так і комерційний - заборонені.

Рекомендуємо вам не залишати номери своїх домашніх телефонів або адреси фактичного проживання для публічного доступу.
Не погоджуйтесь заздалегідь переказувати гроші стороннім особам (за відео, на таксі, передоплата і тому подібне) - в 99+% випадків - це скам, або віртуальний "розвод" на гроші.
Стежте за тим, у якому розділі ви подаєте свої оголошення. Повідомлення, що не відповідають тематиці розділу, а також дублюються в кількох підрозділах будуть видалені, а користувачу обмежено доступ до публікацій. У розділі "$$$ за гроші" можна розміщувати виключно приватні оголошення про секс; отже - масаж, стрижки, манікюри, фотосесії та ін. послуги за гроші заборонені до розміщення (крім як на комерційній основі через відділ реклами).

На даний момент встановлено ліміт одне повідомлення для одного користувача протягом двох-трьох діб або не більше одного повідомлення на першій+другій сторінці розділу (перші 80 повідомлень) незалежно від того, видаляєте ви старе повідомлення чи ні. Виняток становлять лише ситуації, коли ви помилилися при наборі тексту повідомлення та бажаєте видалити його і розмістити нове. На таку операцію системою відведено 60 хвилин з моменту розміщення.
Розміщення вами нових повідомлень частіше, ніж раз на 1-5 доби (залежно від популярності розділу, MNY,SXK:2, SEX,MTK,MTN:3-4, JOB,LDG:5 і т.д.), або більше одного повідомлення на сторінці розділу, а також розміщення повідомлень у різних розділах – буде розцінено як спроба "спаму" або "флуда" дошки оголошень і спричинить обмеження доступу до дошки. Також, заборонені будь-які спроби обходу системи модерації, включаючи використання різних e-mail-адрес для одного користувача, написання цифр прописом тощо.

Включення посилання на вашу анкету або фото можливе лише у випадку, якщо сайт, де розміщена ваша інформація, не вимагає додаткових дій від користувача, наприклад, введення пароля або реєстрації – для перегляду вмісту або додаткової інформації/фото (такі посилання будуть вважатися рекламою/спамом і спричинять видалення повідомлення та блокування доступу).

У разі необхідності видалити повідомлення, відкрийте його та натисніть на посилання "видалити". Після чого на зазначену в повідомленні адресу email надійде код для видалення ваших оголошень (перевірте також папку спам). Якщо при розміщенні ви припустилися помилки на адресу або вам не вдається видалити оголошення - відкрийте його та натисніть на кнопку "порушення правил", коротко опишіть причину видалення та підтвердіть надсилання звіту модераторам.

Через використання спрощеної системи подачі оголошень (відсутність необхідності реєстрації на дошці) - ми не можемо гарантувати розміщення повідомлень, якщо ваш браузер блокує Cookies або ви використовуєте закордонні проксі-сервери, vpn, анонімайзери тощо. Те саме стосується НЕ-Українських IP адрес.

Адміністрація дошки оголошень залишає за собою право видаляти повідомлення, розміщення яких порушує чинні правила без пояснення причин видалення. У разі злісних або систематичних порушень – адміністрація проекту може повністю блокувати порушнику доступ до сайту.

Шановні відвідувачі з інших країн. Проект gayUA.com є всеукраїнським регіональним порталом. Якщо ви хочете спілкуватися або знайомитись з людьми з країн, відмінних від України, будь ласка, скористайтесь послугами ваших локальних сайтів.

З загальних питань реклами звертайтеся за такими адресами:
e-mail:

З технічних питань щодо роботи дошки оголошень:
[форма зворотнього зв'язку] або email:
при зверненні обов'язково вкажіть ідентифікатор повідомлення або координати + текст повідомлення. Для максимально оперативної реакції - краще та швидше використовувати посилання [порушення правил] у самому оголошенні.


Дивіться також: База знань / FAQ - відповіді на часті питання[російською]
Адміністрація сайту нагадує, що в середині 2009 р., набули чинності зміни до частини першої статті 301 Кримінального кодексу України, якими передбачено встановлення кримінальної відповідальності за зберігання зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження, або безпосередній їх збути чи розповсюдження.

У зв’язку із цим, адміністрація сайту наполегливо рекомендує користувачам дошки оголошень уникати розміщення повідомлень із інформацією про продаж, обмін або будь-який інший спосіб розповсюдження чи збуту порнографічної продукції. Окрім того, також наполегливо рекомендує вам утриматись від розміщення інформації щодо відомих вам місць де яких можна отримати порнографічну продукцію (в першу чергу це стосується торговельних точок або окремих торговців), аби своїми діями не наражати таких осіб на абсолютні реальні перспективи буди притягнутими до кримінальної відповідальності.

В свою чергу, адміністрація сайту наголошує, що не несе жодної відповідальності, у разі, якщо ви, не зважаючи на вказані вище наполегливі рекомендації, все ж вирішили розмістити інформацію про продукцію порнографічного характеру. По мірі своїх можливостей, адміністрація сайту буде вживати відповідних заходів реагування, - а саме буде видаляти виявлені повідомлення, та/або повністю блокувати доступ відповідним адресатам до сайту.

З повагою,
Адміністрація сайту

[версия для печати]

  
реклама на сайте